,

Tata marlenki, marzyciel, Rafatus, o co w tym wszystkim chodzi? [Dymy na Youtube]

Gość postanowił odszukać tatę Marlenki

Marczyciel, youtuber, który do tej pory nagrywał Minecrafta odszukał ojca Marleny, dziewczyny Rafatusa.


W necie pokazała się transmisja LIVE od niejakiego Marzyciela – gościa, który do tej pory nagrywał głównie Minecrafta. Z jego słów wynika, że zależy mu na tej rodzinie i dlatego odnalazł ojca Marleny, dziewczyny Rafała znanego jako Rafatusa.

Początek i dymy od samego początku

Lajw się zaczyna, widzimy ojca Marleny, który z płaczem opowiada, że jego córka została porwana i prosi o jakiekolwiek informacje o tym, gdzie się aktualnie znajduje.

Najwyraźniej Rafatus oglądał strima, gdyż chwilę po rozpoczęciu na telefon Marzyciela dzwoni nasza para. Według nich ojciec zwyczajnie kłamie i prosi, by dał im spokój.

Na to słyszymy, że Marlena jest chora i leczyła się regularnie u psychologów.

Kolejny telefon od Marleny i tłumaczenie, że ojciec regularnie pił, bił matkę, zdradzał ją i jest ogólnie złym człowiekiem.

Rafatus dodaje, że Marzyciel szuka rozgłosu i wtrąca się tylko po to, by narobić sobie fejmu. Co w sumie jest idealnie trafione.

Na koniec Marzyciel ustawia nagrodę dla kogoś, kto poda aktualny adres zamieszkania Rafatusa.


W między czasie mamy jeszcze akcje z matką, która mówi, że Marlena ma jakieś kredyty wzięte na siebie. Ogólnie ciężko się w tym wszystkim połapać, ale TL:DR:

Jakiś gość nagrywający syf postanowił odnaleźć ojca Marleny, który twierdzi, że ta została porwana przez Rafatusa. Wszystko wygląda na próbę zrobienia fejmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

4 tysie i to auto „typowego seby” będzie twoje!

Facebook zostanie zablokowany w Polsce?