in ,

lol

Czukasz vs Dis, nowa drama z JD w roli głównej. Dis zdjął film, który go obrażał

Znowu to samo

Czukasz to mały twórca, który wrzuca parodie, jakieś przeróbki ze znanymi streamerami etc. W końcu przyszła pora na nagranie czegoś o Disie.


Czukasz na swoim kanale opublikował film pt. „JD Talent Show”. Materiał humorystyczny, ale co tu dużo mówić, bardzo ofensywny. Dis postanowił mu ten materiał zdjąć uprzednio pisząc do Czukasza wiadomość prywatną. Całą rozmowę udostępniamy poniżej.

Dis do Czukasza

Czukasz do Disa

Po tej wymianie wiadomości dochodzi do starcia na fejsbukowej grupie „Bestie Disa”. Tam toczy się w sumie bezowocna rozmowa wokół praw autorskich itd. Nic sensownego z niej nie wynika, bo zarówno Dis, jak i Czukasz stoją mocno przy swoim zdaniu tj.

  • Czukasz uważa, że nie zrobił nic złego, a przeróbka z Norbertem w roli głównej miała być tylko humorystycznym żartem. Usuwanie mu filmu to „czyste skurwysyństwo”, a Dis nie ma do siebie dystansu.
  • Dis natomiast uważa, że Czukasz złamał jego prawa autorskie i wykorzystał bezprawnie jego wizerunek. Dis wyraził dobrą wolę w załatwieniu sprawy polubownie, natomiast Czukasz wolał być atencjuszem.

Czukasz nagrał na swój kanał film opisujący całą sytuację:

Dis natomiast odpowiedział na streamie punktując poszczególne punkty i przyznając rację, że czasem Norberta ponoszą emocje i pewnych rzeczy nie powinien pisać.

Dodaj komentarz

Loading…

Carrionerowi usunięto kanał na youtube za szerzenie nienawiści

Gural pobił rekord świata w długości streama! Ponad 624 godziny!