in ,

Diendris po swojej dramie stał się mentorem związkowym “3 razy walę, zanim pójdę do dziewczyny”

Diendris początkowo był zabawny, teraz bardziej żałosny

Zastanawiacie się, co się stało z Diendrisem i Aellinis po tej całej dramie?


Diendris robi na swoim youtubie livestreamy, na których ciągle męczy jeden temat – związki. Stał się kimś w rodzaju mentora związkowego. Pokazuje laski na tinderze, mówi co robić, by dłużej wytrzymywać stosunki, opowiada o byłych i o przyszłych dziewczynach.

Kanał całkowicie został przesiąknięty tematem dramy z Aellinis i związkami. Hitem było opowiadanie, jak to Diendrisowi podoba się dziewczyna i planuje 3 razy sobie ulżyć, zanim do niej pójdzie.

Aellinis próbuje się odciąć i robi swoje

Aellinis w tym samym czasie robi to, co wcześniej, czyli streamuje jak gra. Nadal na jej czacie pojawia się bardzo dużo negatywnych komentarzy, ale Majka nie bardzo na nie odpowiada. Jak już, to czasem coś przebąknie w stylu “Nie wiem, jak mogłam być z takim człowiekiem”.

Co ciekawe, jej ta cała sytuacja wyszła na dobre, przynajmniej pod względem widzów.

To już jest koniec, nie ma już nic

Sprawa powoli się kończy, i się stało przestało być najbardziej postowanym powiedzonkiem na grupach i cała ta sytuacja zaraz zostanie całkowicie zapomniana.

Dodaj komentarz

Loading…

Myszka i klawiatura Hykker Gaming Master FX – Opinie, czy warto kupić

EA strzeliło sobie w głowę broniąc mikrotransakcji w grach. Najbardziej minusowany komentarz w historii internetu (600 tysięcy minusów)