in ,

EA strzeliło sobie w głowę broniąc mikrotransakcji w grach. Najbardziej minusowany komentarz w historii internetu (600 tysięcy minusów)

Electronic Arts nie wychodzi z wprawy

Historia Electronic Arts to jedno wielkie bagno. Wiele niezrozumiałych decyzji dyktowanych chęcią zarobienia jak największego hajsu na graczach. Ale już było lepiej…


EA dało się w pewnych momentach lubić, ale ostatnie miesiące pokazały, że ten wydawca nigdy się nie zmieni. Potwierdzają to słowa pracownika, który wystąpił na reddicie w obronie mikrotransakcji w grach elektroników.

40 godzin, żeby odblokować jakąś postać w grze, za którą zapłaciliście.

Według EA to zupełnie normalna sprawa, że kluczowe postacie w Battlefront II trzeba odblokowywać. To jeszcze nie jest takie straszne, ale na jedną postać trzeba przeznaczyć 40 godzin rozgrywki!

Ale spokojnie, możecie ten czas skrócić do kilku sekund za pomocą własnego portfela i oto jest cały ból. Cena takiego Vadera? 80 dolców.

Wątek o całej sprawie na reddicie zebrał jakąś kosmiczną popularność, ale komentarz EA rozwalił system.

638 tysięcy minusów to jakaś masakryczna ilość i absolutny rekord, jeżeli chodzi o reddita, który przecież działa już kilka dobrych lat. Dla przykładu, do tej pory najbardziej minusowany komentarz miał 25 tysiące minusów.

Dodaj komentarz

Loading…

Diendris po swojej dramie stał się mentorem związkowym “3 razy walę, zanim pójdę do dziewczyny”

Steam wprowadził złotówki i jest o wiele taniej!